Első bejegyzés. D.L.L.-nek, aki egy angyal, úgy görgeti az
oldalt, hogy még üres, és még az out of every fandom ficeimért is képes
kuncsorogni (out of every fandom fic na jól van már megint össze-vissza
beszélek), na nézzük, és nem érdekel, nem érdekel. Summa summarum, van nekem ez az új heppem, hogy X-Ment
darálok és még tetszik is. (Akarok vagy tízkötetes esszéláncot írni a
metafizikai és egzisztencialista vonatkozásokról a franchise-ban, tudom,
talán túlzásnak tűnik, de mégis.) Ez most az első, egy hetes, kísérleti írásom
a fandomon belül, word dokumentumba ezzel az avanzsálószöveggel mentettem el.
"Egy szenvedély margójára. Végül megtettem. Szóval X-Men: First
Class és what else, álfilozófiai Cherik gyászmise-prózavers vagy micsoda, pedig
eredetileg dadaista-szürrealista montázstechnika szerint készült volna. Tzara
és Ernst bánkódhatnak, nem mintha ilyen helyzetbe akartam volna őket hozni.
Angstocska, rengeteg szóprostitúcióval. < ide pedig megjegyeztem, hogy
szerelmes vagyok Erikbe >" Ámen. Egyszer talán kipróbálom a dadaista-szürrealista
montázstechnikát is.
*a távol-keleti hitvilágban; van is egy ilyen városi legenda
